Sodick AG 400 LP2 Premium draaderodeermachine
Qua technologie nét die stap verder
Een Sodick in Premium-uitvoering biedt het beste van de beschikbare techniek: nauwkeurigheid, duurzaamheid, gecombineerd met een compleet uitrustingsniveau dat nauwelijks meer iets te wensen overlaat: geen optie meer nodig.
De AG 400 Premium-machine is standaard voorzien van LP2WH high-speed generator , die samen met de nieuwste Sodick Motion Control Technologie zorgt voor een perfecte beheersing van de asbwegingen en die 500 keer per seconde de vonkspleet controleert en waar nodig corrigeert.
Met een Sodick Premium-machine verspaant u 380 mm2 per minuut. Daar bovenop beschikt de AG 400 Premium over een Super Pika W-navonkgenerator. Daarmee realiseert u een oppervlaktefinish tot 0,1 um Ra, waardoor u bij de meeste applicaties een aanvullende polijstbewerking kunt overslaan. Dankzij de standaard Premium-optie "Thinking Circuit 2" snijdt u complexe geometrieen op een extreem prestatieniveau.
Economic
Indien u minder uren per jaar vonkt is er van de AG 400 tevens een economic versie welke een minder snelle generator heeft en een iets lagere oppervlakte gesteldheid kan bereiken. Uiteraard wel met dezelfde besturing, lineaire motoren, koeler en automatisch draad inschieten.
Werkstuk voorbeelden:
Brochure AG 400L / AG 600L downloaden!
| Sodick | AG 400L Premium |
|
| Afmetingen afzinkbaar bad (mm) | 850 x 610 |
| X / Y / Z-as verplaatsing (mm) | 400 x 280 x 250 |
| U / V as verplaatsing (mm) | 120 x 120 |
| Konische hoek bij 100mm hoogte | ±25° |
| Max. werkstuk afmetingen in waterbad (mm) | 600 x 470 x 230 |
| Max. werkstuk gewicht (kg) | 350 |
| Draaddiameter (mm) | ø0.10 - ø0.30 |
| Draad spanning (N) | 3 - 23 |
| Max. draadsnelheid (mm/s) | 420 |
| Tafelhoogte (mm) | 995 |
| Afmetingen, geïnstalleerd (mm) | 3.300 x 3.400 |
| Machinegewicht (kg) | 3.800 |
| Aansluitwaarde (kVA) | 13 |
|
|
|
| Standaard uitrusting AG 400L Ppremium |
|
- Anti electrolyse generator Super BS
- SODICK Fine Corner Control SFCC
- Energiebesparende generator LP33W
- CNC-besturing LN2W
- Sensor gestuurde aantastfunctie FMC
- Automatisch hogesnelheid draadinschieten AWT
- Geïntegreerde diëlectrumkoeler
- Lineaire aandrijving in X-, Y-, U- en V-as
- Lineaire glaslinealen in X-, Y-, U- en V-As
- Spanningstabilisator
- Draadeind verwijderaar
- LAN-Netwerkkaart
- 15" TFT monitor
|