METAVAK2021

Eindelijk mag het weer: een beurs fysiek bezoeken en alle indrukken mee maken die niet door online meetings vervangen kunnen worden!

Welkom op de Metavak beurs te Gorichem op 05 t/m 07 oktober 2021. Wij kijken er naar uit om u weer in levende lijve te kunnen ontvangen. 

Uiteraard is De Ridder prominent aanwezig. We tonen namelijk het 4-assige MAPLE ME-1055 bewerkingscentrum, een EMCO S45TCM draaimachine met aangedreven gereedschappen en Siemens besturing en een brede greep uit ons pakket van machine toebehoren.

Wanneer : dinsdag 05 oktober , woensdag 06 oktober en donderdag 07 oktober van 13.00 tot 21.00 uur

Waar: stand D104, Evenementenhal in Gorinchem

Tot binnenkort op onze stand!

Meer nieuwsberichten

Vonktechnologiedagen waren weer een succes

De Vonktechnologiedagen zijn in volle gang. Wij ontvingen onder andere een groep enthousiaste gebruikers die tijdens een informatieve en leerzame dag dieper zijn ingegaan op het gebruik van Esprit software….

1678954834241 2

Pensioenen en jubilea gevierd tijdens bijzonder personeelsfeest

Een bijzonder moment voor een aantal van onze collega’s, drie van hen zijn met pensioen gegaan. Speciaal voor die gelegenheid zijn zij tijdens ons personeelsfeest afgelopen weekend ‘geRidderd’.

1686035032931

ASML conference 20 juni, wij zijn er!

Technici uit de ontwerp- en maakindustrie komen 20 juni samen tijdens de Manufacturing Technology Conference in Veldhoven. Registreer nu.

1684242053907 2